Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

1. Bu sözlesme www.alanegitimi.net  ile sözleşmeyi okuyup kabul linkini tıklayan kişi arasında video ders paketlerinden birinin ücret karşılığı izlenmesi amacıyla imzalanmıştır.

2. Sitede yer alan tüm video, doküman ve diğer eğitim materyallerinin telif hakları www.alanegitimi.net'e aittir. İndirilmesi ve paylaşılması halinde üyelik iptal edilebilir.

3. Kullanıcı şifreleri kişiye özeldir. Aynı şifrenin birden fazla kullanıcı tarafından kullanılması, aynı anda iki farklı ortamda oturum açılması durumu hak ihlali ve iptal nedeni olarak sayılmaktadır.

4. Sitede yer alan video, görsel materyal ve dokümanların diğer platformlarda paylaşılması, toplu alanlarda izletilmesi yasaktır.  

6. Sözleşme süresi ve kullanıcının satın aldığı paket ile ilgili hakları, ilgili programa ait satın alınan dönemin sınav tarihine kadardır (alan sınavlarını yürütmekle görevli ilgili kurumlar tarafından duyurulan sınav tarihi temel alınır). Sınav tarihi ile birlikte kullanıcı adı ve şifresinin kullanımı sona erecektir.Video paketlerden birini satın alan kullanıcı; “ÖSYM tarafından yıllık olarak açıklanan sınav tarihine kadar”  www.alanegitimi.net  internet sayfasına bağlanarak, sayfada bulunan “ders izle” bölümüne,  kullanıcı için  verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir. Sınav tarihi bitimi itibariyle kullanıcının videolara erişimi durdurulur.

7. www.alanegitimi.net üyesi olmak istiyorsanız, önce kayıt formunu doldurmanız ve www.alanegitimi.net üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kayıt formunun altında bulunan "sözleşmeyi okudum" seçeneğini onaylamanız ve "kayıt ol”  butonuna basmanız ile kayıt işleminiz yapılmış olacaktır. Video paket ücretinin sitede "ödeme" sayfasında yer alan herhangi bir hesaba yatırılması ile üyelik süreci tamamlanmış olacaktır. Site üyeliği;

a)    sitede yer alan videoların izlenmesi

b)    soru çözüm derslerinin takip edilmesi

c)    sunulan eğitim dokümanlarının kullanılması

hizmetlerine ulaşmayı sağlayacaktır. Bu hizmetler dışında herhangi bir ek talep kabul edilmeyecektir.Sitede yer alan video paketler ve ücretler hakkında yeterli bilgiye sahip olduğuna inanan kullanıcıya, kayıt ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra en fazla 2 iş gün içinde video ders paketlerine ulaşabileceği kullanıcı adı ve şifresi  (sms ve mail yoluyla )  (bilgi@alanegitimi.net)  ulaştırılır. Şifre ve kullanıcı adının gönderim tarihinden itibaren, satın alınan hizmete hak kazanılmış sayılır ve aldığı süre boyunca kullanımına açılır.

8. Sözleşme bedeli, www.alanegitimi.net  web sayfasında yazılı olarak belirtilen paket eğitim programları ücretidir. Sayfada yer alan yönergelere tam olarak uyulması şarttır. Online yapılan üyeliklerin bedelleri, ilgilinin kredi kartından kesilir veya üye isterse sitede yer alan banka hesaplarına sözleşme bedelini yatırarak da ödemeyi yapabilir. www.alanegitimi.net  indirim veya artırım ücret uygulamasını değiştirme hakkına sahiptir.

9. Kullanıcı adı ve şifrenin, korunması üyenin sorumluluğundadır. Şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifresini unutan kullanıcı sitede yer alan müşteri hizmetleri numaralarını arayarak yeni bir şifre talebinde bulunabilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla kullanıcının sorumluluğundadır. Şifre paylaşımı ile ilgili doğacak problemler kullanım sözleşmesinin ihlali olarak kabul edilecektir.

10. Kullanıcı, www.alanegitimi.net kayıt formunda yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli durumlarda hatalı veya eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder. 

11. Kullanıcı; hizmetin kullanımı sırasında internetten kaynaklanan sorunlardan www.alanegitimi.net ‘ i sorumlu tutmayacağını kabul eder.

12. Ödeme yapıldığı an derslere başlayabilirsiniz. Uzaktan eğitim sitemi ile sunulan derslerde satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı 24 saat içinde vazgeçme hakkına sahipsiniz. Herhangi bir koşul sunulmaksızın paranız iade edilir.